Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Ocolour Technologies Co., Limited Wycieczka po fabryce

dobra jakość LED Video Billboardy na sprzedaż
dobra jakość LED Video Billboardy na sprzedaż
Dobry projekt i jakość na przednim wyświetlaczu LED, oszczędza mnóstwo czasu. Docenił twoją szybką i dobrą obsługę.

—— Rodion Gakalo

Aby wybrać JCDads, mój klient jest wysoko oceniany pod kątem P10. Stabilna jakość i wysoka jasność.

—— Luis Miguel Aguirrre

Podoba mi się twoja służba i twoja profesjonalna pomoc, zawsze mi odpowiadasz, nawet jeśli późno w twoim boku.

—— Eric Hudson

Szybki montaż wyświetlacz led jest dobry, a twój inżynier jest bardzo profesjonalny i cierpliwy, muszę dać pięć-start do swojej usługi.

—— Zwycięzca

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Jesteśmy jedną z zaawansowanych fabryk, które mają pełną automatyczną linię produktów. Miesięczna moc produkcyjna 5000 metrów kwadratowych. Wszystkie surowce są dokładnie testowane przed ich wprowadzeniem.

  Wsparcie urządzeń

  Posiadamy najbardziej zaawansowane urządzenia produkcyjne w branży wyświetlaczy ledowych, takie jak automatyczne urządzenia SMD, automatyczne maszyny taśmujące, lutowanie rozpływowe, maszyny do lutowania falowego itp. Jesteśmy również wyposażeni w maszyny do testowania niezawodności, takie jak programowalna stała temperatura, fotometryczne kolorymetryczne elektryczne tester do suszarki z doprowadzeniem powietrza, suszarki elektrycznej, kolorymetr luminancji.

 • OEM / ODM
  Opracowaliśmy system zarządzania produkcją i profesjonalne badania na wyświetlaczach LED i technologię rozwoju, a także kontynuujemy nowe innowacje techniczne, aby zapewnić naszym klientom wszystkie rodzaje wyświetlaczy LED OEM / ODM.

 • R

  Core Strengths

  Mamy oddany zespół profesjonalnych inżynierów, którzy opierają się na naszym najnowocześniejszym dziale badań i rozwoju. Nasz zespół ds. Badań i rozwoju posiada odpowiednią wiedzę i łatwość dostępu do najnowszych platform technologicznych wymaganych do prowadzenia, ulepszania i dbania o to, aby pozostać najlepszą rasą. Posiadamy szeroką gamę opatentowanych praw własności intelektualnej, a ponad 7 lat istnienia opracowaliśmy niezliczoną liczbę platform technologicznych, które wdrożyliśmy w stosunku do naszej gamy produktów, takich jak we wczesnej dawce technologii PWM w porównaniu z innymi producentami, oraz poważne wdrożenie kalibracja kropka-kropka.

  Polityka w zakresie badań i rozwoju

  Głównym celem kierownictwa JCDads było zapewnienie ciągłej zdolności do innowacji w celu sprostania oczekiwaniom klientów i specyficznym wymaganiom rynkowym. Nasza polityka i praktyka polega na upewnianiu się co roku, że co najmniej 6% naszych przychodów jest ponownie wprowadzane do działu badań i rozwoju.

Szczegóły kontaktu
Ocolour Technologies Co., Limited

Osoba kontaktowa: Product Director

Tel: 86--755-26915212

Faks: 86--755-33128946

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)