Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyBezszwowa ściana wideo LED

P2.5 Bezproblemowa ściana LED o dużej skali budowy centrów dowodzenia

dobra jakość LED Video Billboardy na sprzedaż
dobra jakość LED Video Billboardy na sprzedaż
Dobry projekt i jakość na przednim wyświetlaczu LED, oszczędza mnóstwo czasu. Docenił twoją szybką i dobrą obsługę.

—— Rodion Gakalo

Aby wybrać JCDads, mój klient jest wysoko oceniany pod kątem P10. Stabilna jakość i wysoka jasność.

—— Luis Miguel Aguirrre

Podoba mi się twoja służba i twoja profesjonalna pomoc, zawsze mi odpowiadasz, nawet jeśli późno w twoim boku.

—— Eric Hudson

Szybki montaż wyświetlacz led jest dobry, a twój inżynier jest bardzo profesjonalny i cierpliwy, muszę dać pięć-start do swojej usługi.

—— Zwycięzca

Im Online Czat teraz

P2.5 Bezproblemowa ściana LED o dużej skali budowy centrów dowodzenia

Chiny P2.5 Bezproblemowa ściana LED o dużej skali budowy centrów dowodzenia dostawca
P2.5 Bezproblemowa ściana LED o dużej skali budowy centrów dowodzenia dostawca P2.5 Bezproblemowa ściana LED o dużej skali budowy centrów dowodzenia dostawca P2.5 Bezproblemowa ściana LED o dużej skali budowy centrów dowodzenia dostawca P2.5 Bezproblemowa ściana LED o dużej skali budowy centrów dowodzenia dostawca P2.5 Bezproblemowa ściana LED o dużej skali budowy centrów dowodzenia dostawca

Duży Obraz :  P2.5 Bezproblemowa ściana LED o dużej skali budowy centrów dowodzenia

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Ocolour
Orzecznictwo: CE, ETL,ROHS, CCC
Numer modelu: OC-IDC-P2.5

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 PC / 1SQM
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudło ze sklejki
Czas dostawy: 15-20 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union
Możliwość Supply: 5000sq.meter / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Led dostawca: Nationstar LED Chip: EPISTAR
Rozmiar modułu: 320 * 160 mm Tryb jazdy: Skanowanie 1/32
Moc wejściowa: 220VAC aplikacji: Centra dowodzenia

Budowanie centrów dowodzenia na dużą skalę wymaga małej ściany wideo LED

Wraz z gwałtownym rozwojem technologii elektronicznej stopa, poziom błędu i opóźnienie transmisji informacji osiągnęły znikome poziomy. Na tej podstawie wysoce zintegrowana platforma zarządzania stała się kluczową treścią dla rozwoju centrów dowodzenia, monitorowania i wysyłek na dużą skalę w różnych branżach w Chinach. Wśród nich, wymagania wizualne jako jeden z fundamentów wysoce zintegrowanej platformy zarządzania wykazały gwałtowny wzrost i dywersyfikację. Można przewidzieć, że w nadchodzącym okresie, wraz z rozwojem zintegrowanej platformy, podobnej do wielkoformatowego ekranu LED, ten rodzaj prezentacji wizualnej wprowadzi szeroką możliwość rozwoju.

Centrum dowodzenia odgrywa bardzo ważną rolę w bezpieczeństwie publicznym, transporcie publicznym, zarządzaniu miejskim, ochronie środowiska, zaopatrzeniu w energię i innych działach, jako centrum obsługi kompleksowych informacji, badań wywiadowczych, podejmowania decyzji oraz dowodzenia i wysyłki . Jego podstawowe możliwości: ujednolicona platforma, ujednolicona komunikacja, ujednolicone wdrażanie, ujednolicona komenda i ujednolicona wysyłka mogą lepiej sprostać złożonym warunkom spowodowanym szybkim rozwojem urbanizacji Chin. W związku z tym wdrożono centra dowodzenia (kontroli) różnych działów, pól, poziomów i aplikacji. Według niekompletnych statystyk z jednej strony powstanie aż 100 ośrodków dowodzenia (kontroli) zbudowanych w ciągu najbliższych pięciu lat.

Aby spełnić wymagania wizualne jednej z wysoce zintegrowanych fundamentów platformy zarządzającej, ekrany LED stopniowo zastępują sploty DLP, splatanie ciekłokrystaliczne i multipleksowanie w platformach takich jak centra dowodzenia (control) i centra monitorowania bezpieczeństwa. Technologia wyświetlania wideo. Dla centrum sterowania (kontroli) sygnały wymagane do wyświetlenia są bogate i złożone, zawartość jest cienka i wyraźna i może spełnić surowe wymagania długotrwałego ciągłego oglądania. Ekran LED ma szerokie pole do popisu i spełnia wymagania.

I. Polecenie (sterowanie) Wymagania wizualizacji centrum

Jako ośrodek dowodzenia (kontrola) często konieczne jest zarządzanie sytuacją w czasie rzeczywistym w jej jurysdykcji, która jest podstawą do normalnego funkcjonowania całego miasta, i jest to wysoki stopień bezpieczeństwa dla własności państwowej i ludzi. zyje. W centrum dowodzenia (kontroli) znajduje się duża ilość danych, które wymagają silnego gromadzenia informacji, szybkiego reagowania, ogólnej koordynacji i wszechstronnych możliwości wysyłki. Wyświetlacz wielkoekranowy i zintegrowana platforma systemowa to najbardziej podstawowa konfiguracja rdzeniowa centrum sterowania (sterowania). Gromadzi i integruje kompleksowe informacje z różnych lokalizacji w tle i wyświetla je w czasie rzeczywistym, realizując scentralizowane zarządzanie i przetwarzanie ogromnych informacji. Przetwarzanie informacji o obrazie przez centrum polecenia (centrum kontroli) obejmuje głównie następujące wymagania:

1.1 Skomplikowany dostęp do danych

Command (kontrola) Centralna zintegrowana platforma integracji systemów musi osiągnąć mieszane wyświetlanie różnych typów i sygnałów interfejsu, w tym sygnałów grafiki komputerowej, cyfrowych sygnałów wysokiej rozdzielczości, tradycyjnych sygnałów analogowych, sygnałów monitorowania i sygnałów sieciowych itp. Sygnały z zasobu systemu pula, bezpieczeństwo sieci Informacje o monitorowaniu, kamery, magnetowidy, odtwarzacze multimedialne, laptopy i serwery, lokalne i zdalne wideokonferencje itp. Równocześnie platforma musi mieć dostęp do dużej liczby źródeł sygnału i terminali odbiorczych. Inteligentne miasta, bezpieczeństwo publiczne, transport, operacje wojskowe i inne dziedziny mają dużą liczbę kamer monitorujących, które muszą być dostępne; Energetyka, energia, zarządzanie nieruchomościami, produkcja przemysłowa i inne dziedziny mają dostęp do wielu danych i uporządkowanych informacji.

1.2 Intuicyjny, czytelny wyświetlacz informacyjny

Na tym etapie duży ekran centrum sterowania (kontroli) musi spełniać co najmniej wyświetlacz wielkoformatowy o bardzo wysokiej rozdzielczości. W kompleksowej platformie dla ruchu, pogody i monitoringu często konieczne jest zbieranie, przechowywanie, zarządzanie i prezentowanie na dużą skalę danych obrazowych w czasie rzeczywistym, takich jak informacje geograficzne, mapy dróg, mapy pogody i filmy panoramiczne, przy użyciu GIS o wysokiej rozdzielczości. System informacji geograficznej i liczne panoramy fuzji o wysokiej rozdzielczości w celu uzyskania jednolitego ekranu wielkoekranowego dla całej ściany. Realizacja nakładki na cały ekran i super wysoka rozdzielczość pozwala centrom dowodzenia (kontrolnego) lepiej uchwycić i przeanalizować szczegóły przetwarzania.

Ponadto na dużym ekranie centrali sterującej operator musi elastycznie podnosić i pobierać ważne informacje z każdej konsoli siedzenia, a także powiększać, wyświetlać różne ekrany i poruszać się w formie okna duży ekran zgodnie z wymaganym rozmiarem i pozycją. I pełnoekranowy wyświetlacz, a oryginalne zdjęcie nie powinno mieć żadnej formy trwałego zatrzymania obrazu. Polecenia mogą podkreślać kluczowe punkty i zdarzenia w dowolnym momencie i odpowiednio szybko reagować na istotne problemy.

Jako centrum sterowania na dużym ekranie, w ciągłym doskonaleniu odpowiednich warunków wyświetlania ekranu, powinno ono również być zgodne z intuicyjną i dokładną koncepcją wizualizacji, poprzez ekran z pomocą innych systemów, aby każdy mógł wyraźnie zrozumieć bieżący monitoring Określona treść ułatwia wydawanie instrukcji lub wysyłanie zamówień przez odpowiedni personel. W nieoczekiwanych okolicznościach może lepiej chronić ludzkie życie i mienie.

II. Zalety i kierunki rozwoju małej ściany wideo LED

Aby spełnić wymagania funkcji wizualnych centrum sterowania (control), wyświetlacze LED zapewniające wysoką rozdzielczość, wysokie odświeżanie i wysoką stabilność niewątpliwie będą miały zalety w stosunku do innych technologii wizualizacji, jak następuje:

2.1 Ściana wideo LED o mniejszym nachyleniu

Obecnie wiodący podział wyświetlacza LED w centrum sterowania (sterowaniem) wynosi 1,2 mm, a pełnokolorowy ekran LED o większej gęstości i małym rozmiarze jest obecnie trendem rozwojowym w branży. Wyświetlacz LED o małym skoku przyjmuje technologię kontroli punktów na poziomie pikseli, aby osiągnąć. Jednostka wyświetlająca steruje jasnością, odwzorowaniem kolorów i jednolitością jednostki pikselowej. Im mniejsza odległość między punktami, tym wyższa rozdzielczość obrazu, im większa jest wyświetlana zawartość i im większy widoczny obszar. Jest to w pełni zgodne z wymaganiami centrum dowodzenia (kontroli) dla szczegółów obrazu.

Jednak istniejąca technologia LED o małym skoku nadal ogranicza poziom technologii. Ekran wyświetlacza centrum sterowania (kontroli) wymaga, aby ekran czarno-biały i widok boczny nie odróżniały mozaiki modułów, cały ekran jest spójny, a kolor jest idealny, gdy wyświetlacz jest słabo oświetlony. , a także najważniejsza wysoka niezawodność i stabilność.

2.2 Doskonała wydajność

Dalsze zwiększanie poziomu wyświetlania ekranów LED to centrum sterowania (sterowania) i natura całej branży, aby dalej się rozwijać, aby lepiej odzwierciedlać doskonałą wydajność ekranów LED z wysokim odświeżaniem, słabym oświetleniem i wysoką szarością oraz niskim zużyciem energii .

W warunkach niskiego poziomu jasności wyświetlacz LED o wyglądzie szarego wyświetlacza jest wielowarstwowy i żywy niż tradycyjny wyświetlacz, szczegóły obrazu, informacje, wydajność praktycznie nie powodują strat. Technologia ultra-wysokiej odświeżania sprawia, że ​​krawędź obrazu na ekranie dynamicznym jest wyraźniejsza i bardziej dynamiczna. Takie działanie gwarantuje, że centrum sterowania (kontroli) może zwracać uwagę na każdy szczegół zawartości monitorowania w dowolnym momencie podczas przełączania obrazu zapotrzebowania.

Ponadto, w celu dalszego zmniejszenia zużycia energii, jest to zgodne z krajowymi wymogami strategicznymi dotyczącymi oszczędzania energii, redukcji emisji i zrównoważonego rozwoju, a także zmniejsza koszty eksploatacji i utrzymania w dni powszednie. Można powiedzieć, że wszelkie postępy w zakresie środków oszczędzania energii są w Chinach. Wzrost w rozwoju zużycia energii przyniósł więcej niż oczekiwane korzyści dla powiązanych działów.

2. 3 bardziej idealne połączenie

Centrum dowodzenia (kontroli) rozwija się od zintegrowanej platformy zarządzania pierwotnego wydziału jednej funkcji do wszechstronnego monitorowania i wysoce zintegrowanego zarządzania. Oznacza to, że zapotrzebowanie centrum dowodzenia (kontroli) może być również bardzo wysokiej rozdzielczości w czasie rzeczywistym. Aby stać się bardziej intuicyjnym, trójwymiarowym i wszystkimi aspektami informacji o obszarze monitorowania. W dzisiejszych czasach szybko rozwijają się również wysokie i nowe technologie w różnych dziedzinach. Podobne technologie, takie jak wirtualna technologia wyświetlania VR, technologia wzbogacania rzeczywistości AR, elektroniczna technologia piaskownicy i trójwymiarowa technologia wyświetlania informacji BIM są obecne przed ludźmi.

Jako centrum dowodzenia (centrum kontroli), centrum wysoce zintegrowanego systemu, wysoce zunifikowanego wdrażania i awaryjnego przetwarzania w sytuacjach kryzysowych, istnieje duże zapotrzebowanie na bardziej dokładne techniki wizualizacji, które przyczyniają się do formalnego osądu, centrum dowodzenia (kontroli). że lepiej mieć więcej niż jedną rzecz. Centrum dowodzenia i kontroli nie jest w stanie zbudować małego, dużego ekranu LED, który można rozpatrywać w połączeniu z innymi technologiami wyświetlania, takimi jak projekt specjalnego ekranu, który jest bardziej zgodny z rzeczywistym warunki geograficzne. Ekran, który jest wysoce kompatybilny z trójwymiarowymi informacjami, takimi jak lepsze, dokładniejsze i bardziej szczegółowe wyświetlanie informacji wizualnych, jest ciągłym poszukiwaniem przyszłego centrum dowodzenia (kontroli) iz pewnością będzie jednym z rozwoju małych - przeskaluj ekrany LED w tym polu. Skoncentruj się na kierunku rozwoju.

Dynamiczny diagram segmentacji

Wraz z dojrzewaniem technologii integracji i transmisji systemów informatycznych, wymagania skali i budowy centrów dowodzenia i kontroli w różnych sektorach przemysłu stale rosną. Jako wizualna (centralna) infrastruktura centrum dowodzenia, ekran wizualny na dużą skalę jest lepiej dostosowany do polecenia (Kontrola) Popyt na centralne wizualizacje, wielkoformatowe ekrany LED powinien nadal wzmacniać rozwój własnych zalety ekranu i skupienie się na rozwoju technologii wirtualnego wyświetlania VR, technologii zwiększania rzeczywistości AR, technologii elektronicznego piaskownicy, integracji wyświetlania trójwymiarowych informacji BIM, z bardziej rozbudowanych i dopracowanych interpretacji funkcji wizualizacyjnej centrum dowodzenia (kontrola) i dążenia aby uzyskać najbardziej realistyczny, żywy i doskonały obraz monitorujący w czasie rzeczywistym w oparciu o narodową strategię rozwoju, wykorzystując najniższe zużycie energii i koordynując z odpowiednimi modelami danych Intuicyjne, przejrzyste środowisko i monitorowanie treści.

Parametry techniczne:

MODUŁ LED
Projekt modułu Dostęp z tyłu lub dostęp z przodu z magnesem
Skok pikseli (mm) 2.5 3 4 5
Lampa LED SMD2121 SMD2121 SMD2121 SMD3528
Konfiguracja pikseli (punkt / m2) 160000 111111 62500 40000
Wymiar modułu (mm) 160 x 160 192 x 192 256 x 128 320 x 160
Rozdzielczość modułu (kropka) 64 x 64 64 x 64 64 x 32 64 x 32
Tryb jazdy Skanowanie 1/32 1/32 puszka 1/16 skanowania 1/16 skanowania
LED CABINET
Jest szafka z odlewu ciśnieniowego, tradycyjna szafka i ze wspornikiem jako opcja.
LED BILLBOARD
Jasność > 800cd / m2 > 1000cd / m2 > 1200cd / m2 > 1500cd / m2
Kąt widzenia Poziomy 120deg Pionowy 120deg.
Wejście zasilania AC 110V / 220V
Kontrola jasności 256 poziomów
Ślepa stawka <1/10000
Żywotność przy jasności 50% 100 000 godzin
Stopień ochrony IP32
Operacja Temperatura -30 ℃ ~ + 50 ℃
Temperatura przechowywania -60 ℃ ~ + 80 ℃
Sposób sterowania Standard: przewodowy Opcjonalnie: 3G / 4G / WIFI

Interfejs wejściowy

(z procesorem wideo)

AV, S-Video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, HDSDI

Projekt P2.5

Szczegóły kontaktu
Ocolour Technologies Co., Limited

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)