Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyKryty LED Billboard

Jasna tablica LED do reklamy Intrygująca 160000dots Density Indoor

dobra jakość LED Video Billboardy na sprzedaż
dobra jakość LED Video Billboardy na sprzedaż
Dobry projekt i jakość na przednim wyświetlaczu LED, oszczędza mnóstwo czasu. Docenił twoją szybką i dobrą obsługę.

—— Rodion Gakalo

Aby wybrać JCDads, mój klient jest wysoko oceniany pod kątem P10. Stabilna jakość i wysoka jasność.

—— Luis Miguel Aguirrre

Podoba mi się twoja służba i twoja profesjonalna pomoc, zawsze mi odpowiadasz, nawet jeśli późno w twoim boku.

—— Eric Hudson

Szybki montaż wyświetlacz led jest dobry, a twój inżynier jest bardzo profesjonalny i cierpliwy, muszę dać pięć-start do swojej usługi.

—— Zwycięzca

Im Online Czat teraz

Jasna tablica LED do reklamy Intrygująca 160000dots Density Indoor

Chiny Jasna tablica LED do reklamy Intrygująca 160000dots Density Indoor dostawca
Jasna tablica LED do reklamy Intrygująca 160000dots Density Indoor dostawca Jasna tablica LED do reklamy Intrygująca 160000dots Density Indoor dostawca Jasna tablica LED do reklamy Intrygująca 160000dots Density Indoor dostawca Jasna tablica LED do reklamy Intrygująca 160000dots Density Indoor dostawca Jasna tablica LED do reklamy Intrygująca 160000dots Density Indoor dostawca

Duży Obraz :  Jasna tablica LED do reklamy Intrygująca 160000dots Density Indoor

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Ocolour
Orzecznictwo: CE, ETL,ROHS, CCC
Numer modelu: OC-IDC-P2.5

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 PC / 1SQM
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Skrzynia lotnicza lub skrzynia ze sklejki
Czas dostawy: 15-20 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union
Możliwość Supply: 5000sq.meter / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Led dostawca: CREE Tryb jazdy: 1/16 skanowania
Jasność: > 1200cd / m kw Rozmiar modułu: 160 mm x 160 mm
gęstość: 160000dots Wejście zasilania: 220VAC

Jasne, jasne, atrakcyjne i intrygujące wewnętrzne wyświetlacze LED znacznie zwiększają świadomość marki

Dzisiejszy świat jest niezwykle szybki, a jego przekazanie potencjalnemu klientowi jest możliwe tylko w ciągu kilku sekund. Wewnętrzne wyświetlacze LED to świetny sposób na przyciągnięcie nowych klientów i starych klientów do sklepu ze względu na ich jasny, jasny, atrakcyjny i intrygujący wyświetlacz. Tak więc, czy jest to wewnątrz lokalu biurowego, zboru kościoła, departamentu rządowego, centrum handlowego, lotniska lub sklepu detalicznego, sprytnie zaprojektuj swoją wewnętrzną zawartość wyświetlacza LED, aby móc wysłać żądaną wiadomość, aby przyciągnąć klienta w ciągu tych kilku sekund, widzowie przechodzą przez twój wyświetlacz LED. Wszystkie firmy, sklepy, centrum handlowe i tak dalej, niezależnie od tego, czy są duże, czy małe, przekonują się, że wyświetlacz LED jest przystępną cenowo i skuteczną inwestycją mającą na celu stworzenie wizerunku marki, przyciągnięcie nowych klientów i zwiększenie zysków. Więc już teraz zrób inwestycję w wyświetlacz LED!

Przed zakupem wewnętrznej planszy trzeba się czegoś dowiedzieć

1) Rozmiar, piksel i odległość oglądania: Lokalizacja i odległość wyświetlania znaków wpływa na rozmiar i piksel wyświetlacza, co jest najważniejszą specyfikacją wyświetlacza LED. Aby zainstalować wyświetlacz led na odległość co najmniej 100 stóp, należy wziąć pod uwagę co najmniej 2 cale wysokości tekstu. Jednak wyświetlacz LED z funkcjami wideo i animacji będzie miał większy idealny rozmiar. Rozstaw pikseli to kolejna ważna specyfikacja, którą należy rozważyć w zależności od odległości oglądania, zanim zdecydujesz się zainstalować wewnętrzny wyświetlacz led. Zainstalowanie kosztownego małego pikselowego monitora o dużej odległości do oglądania może zmarnować pieniądze lub wybór większej wysokości piksela w celu zaoszczędzenia kilku dolarów może zmniejszyć twoje wrażenie na wyświetlaczu na przeglądarce.

2) Materiały reklamowe: Wyświetlanie komunikatu na wyświetlaczu LED jest bardzo ważne, aby dotrzeć do odpowiednich odbiorców. Aby zainstalować oświetlenie wewnętrzne, musimy zdecydować, co (treść komunikatu do przekazania) chcemy pokazać ludziom lub naszym klientom oraz jak (sposób wyświetlania) to zrobić. Te odpowiedzi pomogą ci zdecydować o wyborze obrazu lub animacji wyświetlacza LED i wymaganego rozmiaru wyświetlacza.

3) Usługi posprzedażowe: Bardzo ważne jest, aby wybrać firmę oferującą długoterminowe usługi po sprzedaży. I pamiętaj, że nie tylko sprzęt wyświetlacza może uzyskać usługi posprzedażowe, usługi obejmują również szkolenie oprogramowania i projektowanie graficzne, produkcję multimediów. Wszystko to są ważne usługi, które możesz uzyskać od swojego dostawcy wyświetlacza LED.

Dobre właściwości wyświetlacza wewnętrznego

1) Zwiększona czytelność - w dzisiejszych czasach ważnym trendem na wyświetlaczu LED w pomieszczeniach jest zwiększenie czytelności. Wiele różnych zawodów od jakiegoś czasu korzysta z wyświetlaczy o bardzo wysokiej rozdzielczości, np. Kontroli ruchu lotniczego (ATC) i cyfrowych zdjęć rentgenowskich. Chociaż oba są dosłownie aplikacjami na życie lub śmierć, ich wymagania dotyczące czytelności są bardzo różne. W przestrzeni medycznej, w której chirurg potrzebuje natychmiastowej czytelności informacji o pacjencie, wyświetlacz jest regularnie skanowany pod kątem defektów pikseli, aby zapewnić, że wszystkie działają idealnie, ponieważ wiele z tych wyświetlaczy jest monochromatycznych. W przypadku ATC wymaganiami są duże wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości - kontrolery muszą mieć łatwy dostęp do wszystkiego i starannie je analizować, aby podejmować świadome decyzje. Główne aplikacje wymagają teraz lepszych wyświetlaczy o wyższej rozdzielczości na obu końcach spektrum pikseli, co przyniesie korzyści tym niszowym użytkownikom, ponieważ wydajność produkcji zapewni jeszcze lepsze produkty przy niższych kosztach.

2) Większa technologia Pixels-Large-After Technologia UHD / 4K zintegrowana z dużymi telewizorami z ekranem o dużej rozdzielczości, która zaczyna docierać na rynek w większej liczbie, aby zaspokoić zainteresowanie i chęć kupujących w zakresie różnych cen. Ponadto zaczyna się nacisk na wideo o tej samej wysokiej jakości, które można oglądać na tabletach, w zużywających się i innych mniejszych ekranach. Będzie to wymagać mniejszych wyświetlaczy, które mogą pomieścić treści bardzo wysokiej jakości, tworząc możliwości dla firm, które mogą znaleźć sposoby, aby zapełnić więcej pikseli na jednostkę nieruchomości. Na rynku wyświetlaczy przemysłowych i specjalistycznych istnieje duże zainteresowanie rozdzielczością 8K pikseli.

3) Lepsza jakość obrazu - aby poprawić wrażenia widzów na wyświetlaczu LED, więcej pikseli nie jest jedynym sposobem na osiągnięcie tego ulepszenia. Na przykład gigant technologiczny Pixelworks wynalazł chipsety i algorytmy, aby zoptymalizować jakość i poprawić wrażenia widzów na wyświetlaczu LED. Technologia opiera się na fakcie, że ze względu na zwiększoną gęstość pikseli ludzkie oko nie może odróżnić poszczególnych pikseli. Oznacza to, że obrazy są bardziej realistyczne niż kiedykolwiek i każdy artefakt może przeszkadzać w oglądaniu. Poza tym wymyślono technologie Dolby HDR (High Dynamic Range), aby zoptymalizować jakość i poprawić wrażenia widzów podczas oglądania wyświetlacza LED. Dzieje się tak dlatego, że może on zapewnić lepszą jasność, a także lepszy kontrast i bardziej nasycone kolory dla widza.

Interesujący fakt o wyświetlaniu wnętrz

1) Według badań, ponad 40% kupujących wolałoby odwiedzać sklepy z wyświetlaczem LED. Tak, posiadanie wyświetlacza LED może zapewnić Twojej organizacji przewagę dzięki około 42% odwiedzających. Wyświetlacz LED jest zarówno informacyjny, jak i rozrywkowy dla Twoich klientów. Porównując z innymi firmami z płaskimi, statycznymi wyświetlaczami konwencjonalnymi i reklamą, zaleta dynamicznych i angażujących diod LED jest oczywista i zasługujesz na zainstalowanie co najmniej jednego dla Twojej firmy.

2) Wyświetlacz LED znacznie zwiększa świadomość marki do 86%. Badanie przeprowadzone w Wielkiej Brytanii wykazało, że prawie 90% sprzedawców detalicznych uważa, że ​​wyświetlacz LED jest niezbędny do zwiększenia świadomości marki wśród swoich klientów. Komunikat przekazywany przez wyświetlacze LED może być aktualizowany bez wysiłku, więc wyświetlacz LED pozwala na bezproblemową personalizację wiadomości. W przeciwieństwie do tradycyjnych wyświetlaczy, które klienci mają tendencję do "strojenia" po wielokrotnej ekspozycji, diody LED szybko stają się twarzą wielu firm.

3) Niemal 30% klientów uważa niekonwencjonalne menu za czynnik przy zamawianiu jedzenia. Wyświetlacze LED pozwalają restauracjom błyskawicznie dostosować nowe menu, aby wyświetlać sezonowe, codzienne lub godzinne promocje, takie jak specjalna oferta menu podczas niektórych festiwali, takich jak Nowy Rok, Boże Narodzenie i tak dalej. Kreatywne, przejrzyste wyświetlacze eliminują zamieszanie przy zamawianiu i pomagają pokazać poszczególne produkty głodnym klientom.

Dane techniczne:

Wielkość ponga 2,5 mm
Konfiguracja pikseli 1Red, 1Green, 1Blue, DIP
Rozwiązanie szafki (W * H) 16 dysków * 16 dysków
Zagęszczenie pikseli 10000dots / sqm
Rozmiar szafki (W * H) 160 mm * 160 mm
Jasność (średnia) ≥ 6000 cd / m2
Kąt widzenia (H / V) H / V 110/55 stopni
Pobór energii 650w / mkw
Masa netto <50kg / mkw
Napięcie 220 V / 110 V ± 15% 50 Hz
Skala kolorów 256 ~ 65536 stopni / 1,07 miliarda kolorów
Tryb wyświetlania VGA640X480-VGA1600X1024
Długość życia ≥100 000 godzin
Odśwież częstotliwość ramki ≥960 Hz
Wymień szybkość ramki > 150 klatek na sekundę
Kontrola odległości ≤100M (Cat.5 bez przemiennika) / 500M (światłowód wielomodowy) / 20000m (światłowód jednomodowy)
Temperatura robocza -25 ° C ~ + 60 ° C
Wilgotność pracy 10% -95% wilgotności względnej
Oprogramowanie LEDstudio (zależy od wyboru)
Najlepszy widok odległości 10-150 m
Port komunikacyjny VGA
Tryb sterowania Synchroniczne, w czasie rzeczywistym z komputerem
Tryb jazdy Prąd stały
Ochrona zasilania nadmierna temperatura, przetężenie, przepięcie itp.
System operacyjny Windows98 / Me / 2000 / Xp
Regulacja jasności 256 poziomów automatycznie lub ręcznie

Szczegóły kontaktu
Ocolour Technologies Co., Limited

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)